Notice: Undefined variable: informations in /home/bytnazivu/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_theme306_template_common_header.tpl on line 141

informace o doručení

Před odesláním zboží zkontrolujeme, zda je zboží vybírané, a poskytujeme sledovací číslo pro všechny zaslané produkty. Vaše spokojenost je v naší prodejně naší nejvyšší prioritou pro dlouhodobé obchodní vztahy mezi námi. Nabízíme politiku návratu pro ty zákazníky, kteří nejsou spokojeni se svými produkty. Existuje několik pokynů, které musí být dodrženy, aby návrat / výměna proběhla hladce.

Než se vrátíte, pošlete nám prosím e-mail nejprve na adresu pro vrácení zboží, stejně jako povolení k návratu, bez kterého nebude vrácení vráceno. Nejprve si přečtěte následující zásady:

A. Prosím, pošlete nám e-mail pro vrácení peněz nebo výměnu do 3 dnů od příjezdu, včetně důvodu pro vrácení a zároveň si vyfotit pro náš odkaz.

B. Po obdržení zásilky si prosím pečlivě zkontrolujte objednané zboží. Pokud jste obdrželi nekvalitní výrobek nebo jiný výrobek než ten, který jste si objednali, pořiďte si prosím fotografie a pošlete nám je zpět do 14 dnů od obdržení. Musíte nám zaslat produkty v původním balíčku. Poté vám znovu odešleme novou položku nebo vám vrátíme peníze.

C. Pokud chcete výrobek vrátit jen proto, že ho nechcete, upozorňujeme, že poplatek za vrácení zboží je na vaše náklady. je třeba poslat nám produkty v původním balení a produkty by neměly být použity (očekávat, že vyzkoušet original. původní přepravní poplatek není vratná.

D. Položka je vaší odpovědností, dokud se k nám nedostane. Pro vaše zájmy vám doporučujeme zaslat zpět zásilku prostřednictvím sledovatelné metody.

Nakoupené produkty nebudou opraveny, nahrazeny ani vráceny zdarma, pokud budou způsobeny problémy s kvalitou jako lidské faktory nebo škody, kterým lze předejít.

2.Pokud chcete vrátit objednaný produkt, připojte prosím poznámku s následujícími informacemi :

1) Číslo objednávky

2) Kód výrobku / název produktu

3) Podrobnosti o důvodech výměny

4) Vrácení nebo výměna jako řešení

Náhrady budou připsány pouze na původní způsob platby. Od náhrady se odečte 5% poplatek za doplnění a manipulaci. Náhrada bude odeslána pouze po obdržení vrácené zásilky. Po obdržení přepočítaného balíku vás budeme kontaktovat. Uveďte prosím až 15 pracovních dnů od data, kdy obdržíme váš návrat k zpracování Vašeho návratu nebo výměny.