skip to Main Content
Vyuka1

Výuce předchází úvodní rozhovor, při kterém vytvoříme individuální výukový plán, v němž budou zahrnuty vaše osobní potřeby a požadavky.

Na rámci výuky získáte praktické dovednosti v oblasti intimity, intimních doteků a milování.

Co se naučíte:

  1. jak se dotýkat muže či ženy (jsou zde rozdíly, o kterých často nevíme a to způsobuje v našich vztazích nepochopení, zbytečné konflikty a odcizení)
  2. různé druhy doteků a rozdíly v dotecích (mužské tělo dává přednost jiným typům doteku, než ženské)
  3. praktické dovednosti v oblasti intimních doteků (často se neumíme dotýkat svého partnera či partnerky v intimní oblasti, neznáme všechna tajemství intimních doteků)
  4. základní a důležité informace o rozdílném přístupu u muže a ženy v intimní oblasti (vyhnete se tak častému vymizení sexuálního zájmu v partnerství)


Cena:

I)  celodenní výuka (všední den nebo So), 9.00-18.00
Obsah výuky: teoretická část – znalosti, pochopení a dovednosti (pro mnoho lidí neznámých) o tom, jak přistupovat k ženskému nebo mužskému tělu v oblasti sexuality a milování; rámec masáže těla – umění doteku; prakticky si vyzkoušíte umění intimní masáže
5.000,- (příplatek za modela/ku + 300,-)

II) 3 výukové bloky po 3 hodinách (všední dny)
Obsah výuky: teoretická část – jak přistupovat k ženskému nebo mužskému tělu v oblasti sexuality a milování, praktická část – rámec masáže těla; ukázka a vaše praxe intimní masáže muže/ženy
1. a 2.blok / výukové5.000,- (příplatek za modela/ku + 300,-)
3.blok (po dohodě)/ opakování praxe … 2.000,- (příplatek za modela/ku + 300,-)

!!! Cenové zvýhodnění pro vás: pokud si přivedete vlastní model/ku, můžete výuku sdílet oba dva spolu za stávající cenu (tzn. 1 cena pro 2 osoby)

Čas: dle dohody
Místo konání:
  studio Jaselská 16, Praha 6 – Dejvice

Lektorka výuky: Ing. Milena Pohlová
MP2

ZDE se můžete přihlásit:

** Jméno a příjmení:

** E-mail:

** Telefon:

Zde napište svou zprávu či dotaz

Back To Top